pl en de
pl en de

Apeno Logistic

Wszystkie usługi w jednym miejscu

O nas

Klient i pracownik

Od początku swojej działalności koncentrujemy się na dwóch kluczowych dla nas aspektach– klient i pracownik. Apeno Logistic jest firmą tworzoną przez ludzi dla ludzi. Tylko skuteczna komunikacja i wzajemne zrozumienie mogą doprowadzić nas do wspólnego sukcesu. Naszą wizją było i jest stworzenie marki rozpoznawalnej, dostarczającej kompleksowych usług logistycznych. Jesteśmy dumni, że sukcesywnie realizujemy nasz cel.

Work Life Balance

Naszym pracownikom zapewniamy dogodne warunki pracy, dokładamy wszelkich starań, aby stworzone dla nich środowisko sprzyjało efektywności pracy i ich dobremu samopoczuciu. Kierujemy się koncepcją „Work Life Balance”, równowaga między pracą, a życiem osobistym jest jedną z cech charakteryzującą organizację pracy Apeno Logistic.

Rozwijamy się

Obserwujemy rynek logistyczny i transportowy, dostosowujemy się do jego zmieniających się potrzeb, jako prekursorzy innowacyjnych rozwiązań z branży TLS czujemy się odpowiedzialni za wytyczanie kierunku, w jakim się ona rozwija. Wierzymy, że nasz potencjał, wiedza, profesjonalizm i doświadczenie pozwalają nam tworzyć firmę, której usługi wybierane są ze względu na markę.

Powierz usługi w dobre ręce

Aby skutecznie konkurować na rynku trzeba umiejętnie planować, realizować i kontrolować przepływ surowców, materiałów i towarów gotowych. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy w ciągu wielu lat działalności całkowicie profesjonalnie możemy realizować usługi logistyczne w pełnym zakresie.